شرکت‌های تخصصی و همکار موسسه فرهنگی هنری روزگارطرفه

آژانس تبلیغاتی تمام خدمت بادکوبه

آژانس تبلیغاتی تمام خدمت بادکوبه

آژانس تبلیغاتی تمام خدمت بادکوبه

«بادکوبه» یک آژانس تبلیغاتی علمی، خلاق و تمام‌خدمت (Full-Service) است که باسابقۀ نزدیک به بیست سال فعالیت در زمینۀ برندسازی و تولید محصولات تبلیغاتی، می‌تواند نیازهای مشتریان محترم را با ارائه راهکارهایی تأثیرگذار برآورده کند. «آژانس تبلیغاتی تمام‌خدمت بادکوبه» از طريق برندسازی و تبليغات مؤثر در بستر «برندسازی روراست» به برندهای ايرانی و خارجی مستعد يا معتبر، خدمات ارتباطات يکپارچه بازاريابی می‌دهد.

توانمندی ها

رویای طلایی شهر

رویای طلایی شهر

رویای طلایی شهر

شرکت «رویای طلایی شهر» به منظور تهیه و برنامه‌ریزی رسانه‌های مناسب تبلیغاتی تأسیس شده است. این مجموعه به شما اطمینان می‌دهد که پیام برند شما با تکرار مناسب و در زمان مناسب، توسط مخاطبِ هدفگیری شده دیده می‌شود. «رویای طلایی شهر» که عضویت در کنسرسیوم شبکه‌های استانی صداوسیما و مالکیت تابلوهای تبلیغاتی شهر تهران را در رزومۀ کاری خود دارد، تأمین و مدیریت رسانه‌های گوناگون تلویزیونی، رادیویی، محیطی(بیلبورد، اتوبوس، مترو، تبلیغات ورزشی و ...) و نشریات را انجام می‌دهد.

توانمندی ها

استودیو انیمشین‌سازی انیماطرفه

استودیو انیمشین‌سازی انیماطرفه

استودیو انیمشین‌سازی انیماطرفه

«استودیو انیما طرفه» در سال 1380 تاسیس شد. این استودیو پیش از آن بخشی از موسسه فرهنگی هنری روزگار طرفه بود. استودیو انیما طرفه با ساخت مجموعه‌های متعددی چون برفک، جنگل ما، مهربانان، دوستان جنگل، زرد مشکی و... با آهنگی فزاینده گسترش یافته است. «انیما طرفه» از معدود استودیوهای انیمیشن کشور است که در زمینۀ تولید فیلم‌های کوتاه آثار قابل توجهی را در کارنامه خود به ثبت رسـانده و با این آثار جوایز بسیار زیادی را در جشنواره‌های داخلی و خارجی به خود اختصاص داده است. «انیما طرفه» هم اکنون به سفارش شرکت‌های بزرگ اروپایی نیز به ساخت انیمیشن می‌پردازد و طی سال‌های 2009 تا 2013 در 4 دوره جشنواره Annecy فرانسه نیز حضور یافته است. این استودیو اکنون با بیش از چهل نفر عضو ثابت و چهار گروه تولید در پی دست یافتن به افق‌های تازه‌ای است که می‌تواند در عرصۀ تولید انیمیشن کشور نقطۀ عطفی محسوب شود.

توانمندی ها

به ما ملحق شوید

صاحب ایده ای فرهنگی هستید؟

در اجرای ایده، از شما حمایت می کنیم.

به ما ملحق شوید
large desktop desktop tablet phone © eDreamer Design